Ofertă acceptată Cumpărare directă

42123000-7 Compresoare (Rev.2)

Număr anunț
DA21813148
Autoritate contractantă
COMUNA BULZESTII DE SUS (CUI 4521400)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
738,67 RON
Valoare atribuită
738,67 RON
Data publicării
21.11.2018 12:10
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

738,67 RON

din 738,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.