Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU AER C28100 K459 U722 LX935 FA1032

Număr anunț
DA22311044
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121 RON
Valoare atribuită
121 RON
Data publicării
30.01.2019 13:05
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121 RON

din 121 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.