Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE

Număr anunț
DA21817313
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,56 RON
Valoare atribuită
266,56 RON
Data publicării
21.11.2018 14:23
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,56 RON

din 266,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.