Ofertă acceptată Cumpărare directă

Obiective pentru aparate de fotografiat

Număr anunț
DA21438585
Autoritate contractantă
Muzeul National al Carpatilor Rasariteni (CUI 10272223)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.001,67 RON
Valoare atribuită
5.001,67 RON
Data publicării
10.10.2018 14:06
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.001,67 RON

din 5.001,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.