Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL LASER MONOCROM
- Număr anunț
- DA22305886
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
- Furnizor / câștigător
- PC VANESA COM SRL (CUI RO622151)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 708,40 RON
- Valoare atribuită
- 708,40 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 09:03
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
708,40 RON
din 708,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro