Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii traducere
- Număr anunț
- DA22304443
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII ARGES (CUI 13589677)
- Furnizor / câștigător
- TRADEX SYM BEST SRL (CUI 38019582)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.154 RON
- Valoare atribuită
- 1.154 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 15:56
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.154 RON
din 1.154 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro