Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distilator inox 4l/h

Număr anunț
DA21808000
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
Furnizor / câștigător
ANALITIC LABORATORY SRL (CUI RO15455523)
Cod CPV
42910000-8 · Aparate de distilare, de filtrare sau de redresare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.180 RON
Valoare atribuită
16.180 RON
Data publicării
21.11.2018 09:25
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.180 RON

din 16.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.