Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

XANAX 0.25MG CT*30COMPR UPJ

Număr anunț
DA40533088
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221,50 RON
Valoare atribuită
1.220,65 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
02.06.2026 14:54
Termen limită
07.06.2026 17:00
Data finalizării
03.06.2026 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220,65 RON

din 1.221,50 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.