Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Centrala telefonica
- Număr anunț
- DA21437224
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 32551200-2 · Centrale telefonice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.647,06 RON
- Valoare atribuită
- 37.647,06 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 13:16
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.647,06 RON
din 37.647,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro