Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sonorizare spectacole de muzica

Număr anunț
DA21435165
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE DOLJ (CUI 4830015)
Furnizor / câștigător
HI-FI SPECTACOLE SRL (CUI 26124576)
Cod CPV
51313000-9 · Servicii de instalare de echipament audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.500 RON
Valoare atribuită
22.500 RON
Data publicării
10.10.2018 11:59
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.500 RON

din 22.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.