Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA TEXTURATA

Număr anunț
DA21820048
Autoritate contractantă
TEATRUL ANTON PANN RM. VALCEA (CUI 2649480)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,83 RON
Valoare atribuită
37,83 RON
Data publicării
21.11.2018 16:39
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 16:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,83 RON

din 37,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.