Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie toner imprimanta

Număr anunț
DA22276400
Autoritate contractantă
COMPLEX Zathureczky Berta (CUI 16002024)
Furnizor / câștigător
IMPORT EXPORT INTER-ELCO SRL (CUI RO5896298)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,58 RON
Valoare atribuită
228,58 RON
Data publicării
23.01.2019 14:21
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,58 RON

din 228,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.