Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACR83- Cititor card sanatate

Număr anunț
DA22300607
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
Furnizor / câștigător
RO INTERACTIVE TECHNOLOGIES SRL (CUI RO8343888)
Cod CPV
30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,90 RON
Valoare atribuită
197,90 RON
Data publicării
29.01.2019 12:17
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,90 RON

din 197,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.