Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE INTRETINERE:TUB NEON 18W OFFICE-10BUC;BEC 100W -30BUC.

Număr anunț
DA22307611
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRATESCU (CUI 4508703)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131 RON
Valoare atribuită
131 RON
Data publicării
30.01.2019 10:26
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131 RON

din 131 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.