Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatie generator ptf1200

Număr anunț
DA21443045
Autoritate contractantă
COMUNA IZVOARELE (CUI 4508568)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
Cod CPV
71356000-8 · Servicii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,51 RON
Valoare atribuită
71,51 RON
Data publicării
11.10.2018 09:05
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,51 RON

din 71,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.