Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Depanare retea date
- Număr anunț
- DA22368062
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
- Furnizor / câștigător
- EDIGRUP (CUI RO16439011)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790 RON
- Valoare atribuită
- 790 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 09:39
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
790 RON
din 790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro