Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actionare pneumatica ASR 40

Număr anunț
DA22367184
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
ALEXCARM SRL (CUI RO15340094)
Cod CPV
42132130-3 · Mecanisme pneumatice de actionare a supapelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553,26 RON
Valoare atribuită
553,26 RON
Data publicării
08.02.2019 08:38
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553,26 RON

din 553,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.