Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu EKG 10 fire
- Număr anunț
- DA22364089
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
- Cod CPV
- 32581130-9 · Cablu de transmitere a datelor cu utilizare speciala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 505,04 RON
- Valoare atribuită
- 505,04 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 13:29
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
505,04 RON
din 505,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro