Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUTELIE CORGON 20L OL

Număr anunț
DA21800272
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
44612100-4 · Butelii de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,94 RON
Valoare atribuită
752,94 RON
Data publicării
20.11.2018 13:08
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,94 RON

din 752,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.