Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POP NIT 4.8*40 100 BUC / PUNGA
- Număr anunț
- DA21829527
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO TEKH SRL (CUI RO12145536)
- Cod CPV
- 44531520-2 · Suruburi si tirfoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790 RON
- Valoare atribuită
- 790 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:25
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
790 RON
din 790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro