Ofertă acceptată Cumpărare directă

suport panou led

Număr anunț
DA22301812
Autoritate contractantă
EDIL SAL PREST (CUI 36443211)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,58 RON
Valoare atribuită
128,58 RON
Data publicării
29.01.2019 13:21
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,58 RON

din 128,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.