Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLOVER A1c / Analizor pt. det. hemoglobinei glicozilate HbA1c cu imprimanta externa

Număr anunț
DA22310916
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.620 RON
Valoare atribuită
6.620 RON
Data publicării
30.01.2019 13:00
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.620 RON

din 6.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.