Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CIRCUIT AGENT TERMIC CENTRALE DE TRATATARE A AERULUI=IAN 2019

Număr anunț
DA22310421
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
INSTAL POINT SRL (CUI RO31122555)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.482,39 RON
Valoare atribuită
5.482,39 RON
Data publicării
30.01.2019 12:36
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.482,39 RON

din 5.482,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.