Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANAL CABLU 40x25 PVC

Număr anunț
DA21829713
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,40 RON
Valoare atribuită
89,40 RON
Data publicării
22.11.2018 13:31
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89,40 RON

din 89,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.