Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA DAB NOVA 600 M-A
- Număr anunț
- DA21828911
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42512500-3 · Piese pentru dispozitive de climatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 517,99 RON
- Valoare atribuită
- 517,99 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:02
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
517,99 RON
din 517,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro