Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fancier blenda 5in1, Wavy, 110x168cm

Număr anunț
DA21827816
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,34 RON
Valoare atribuită
218,34 RON
Data publicării
22.11.2018 12:22
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 17:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,34 RON

din 218,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.