Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kanamycin disulfate

Număr anunț
DA21826638
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
Furnizor / câștigător
LITTLEPHARM SRL (CUI RO10110809)
Cod CPV
24950000-8 · Produse chimice speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682 RON
Valoare atribuită
682 RON
Data publicării
22.11.2018 11:43
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682 RON

din 682 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.