Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet de servicii abilitate externe in domeniul SSM si PSI pentru anul scolar sep-dec 2018
- Număr anunț
- DA21445909
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Benedek Elek Livezeni (CUI 29034486)
- Furnizor / câștigător
- SSM & SIU SRL (CUI RO23921438)
- Cod CPV
- 79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774 RON
- Valoare atribuită
- 774 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 11:07
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
774 RON
din 774 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro