Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cronometrare si asistenta tehnică pentru competiție sportivă Miercurea Ciuc.
- Număr anunț
- DA21812489
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONICA INDUSTRIALA SI AUTOMATIZARI SRL (CUI RO15327192)
- Cod CPV
- 72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.600 RON
- Valoare atribuită
- 15.600 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 11:47
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.600 RON
din 15.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro