Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masca/masti de oxigen cu nebulizator pentru adulti / copii si Tavite / tavita renala de unica folosi
- Număr anunț
- DA22310479
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 33171210-4 · Masca de reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528 RON
- Valoare atribuită
- 528 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 12:38
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 17:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
528 RON
din 528 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro