Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie, inlocuit placute frana - Dacia Duster 1.5 dCi

Număr anunț
DA21818670
Autoritate contractantă
AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI RO4283163)
Furnizor / câștigător
CASA AUTO VALEA LUPULUI SRL (CUI RO5243094)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.307,09 RON
Valoare atribuită
1.307,09 RON
Data publicării
21.11.2018 15:10
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.307,09 RON

din 1.307,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.