Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparație Nissan Navara

Număr anunț
DA21809996
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont Gorj (CUI 10111022)
Furnizor / câștigător
PRO AUTO SRL (CUI 15152627)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.172,26 RON
Valoare atribuită
2.172,26 RON
Data publicării
21.11.2018 10:31
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.172,26 RON

din 2.172,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.