Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paracetamol 10 mg/ml 100ml RO - 3642557 NUMAR DE REFERINTA: 3642557

Număr anunț
DA22368885
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646 RON
Valoare atribuită
646 RON
Data publicării
08.02.2019 10:22
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646 RON

din 646 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.