Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Yapapou, sampon împotriva păduchilor și a lindinilor 200 ml
- Număr anunț
- DA22367256
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 33691000-0 · Produse antiparazitare, insecticide si insectifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 08:43
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro