Ofertă refuzată Cumpărare directă

AMOKSIKLAV 2 x 1000 mg X 14 COMPR. FILM.

Număr anunț
DA22365922
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,10 RON
Valoare finală
299,10 RON
Data publicării
07.02.2019 15:16
Data finalizării
08.02.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.