Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Irinotesin 20mg/ml conc.sol.perf*1fl*5ml ATV (IRINOTECANUM)-11335
- Număr anunț
- DA22364986
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.799,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.799,51 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 14:17
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 17:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.799,51 RON
din 1.799,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro