Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,8% sub estimat
Set trei hematii test papainate, pentru depistare anticorpi iregulari
- Număr anunț
- DA22306493
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.480 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2019 09:35
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.480 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 480 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.