Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE FARMACEUTICE PENTRU CENTRELE DGASPC DIN CORABIA

Număr anunț
DA22305351
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
MALAGEANU S.R.L. (CUI RO1514808)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.549,06 RON
Valoare atribuită
5.549,06 RON
Data publicării
30.01.2019 08:20
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.549,06 RON

din 5.549,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.