Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACID ACETILSALICILIC 75 MG - SANTEPIRIN x 40 CPR GLUCONAT DE CALCIU 94mg/ml PENTOXIFILINA 400 MG

Număr anunț
DA22305276
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,89 RON
Valoare atribuită
147,89 RON
Data publicării
30.01.2019 08:06
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,89 RON

din 147,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.