Ofertă acceptată Cumpărare directă

RISPOLEPT SOL.ORALA 1MG/ML X 30ML (RISPERIDONUM)

Număr anunț
DA22363265
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,20 RON
Valoare atribuită
411,20 RON
Data publicării
07.02.2019 12:40
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,20 RON

din 411,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.