Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner compatibil OKI C332 Cyan Magenta Yellow

Număr anunț
DA21828576
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965,40 RON
Valoare atribuită
965,40 RON
Data publicării
22.11.2018 12:49
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965,40 RON

din 965,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.