Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de legatorie si prelucrare arhivistica a documentelor
- Număr anunț
- DA21815729
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
- Furnizor / câștigător
- ARHIVE STAFF NORINA SRL (CUI 37171360)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.498 RON
- Valoare atribuită
- 6.498 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 13:34
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.498 RON
din 6.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro