Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AERIUS 0.5MG/ML SOL.ORALA X 120ML
- Număr anunț
- DA22296903
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704,68 RON
- Valoare atribuită
- 704,68 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 09:24
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
704,68 RON
din 704,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro