Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare documentatii pentru obtinere/reinoire avize aferente investitiei Extindere Canalizare

Număr anunț
DA21446223
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOG (CUI 4508584)
Furnizor / câștigător
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI RO17250915)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
11.10.2018 11:20
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.