Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lapte UHT semidegresat 1,8% grasime, 3,2% proteine, 200ml - Programul pt scoli al Romaniei
- Număr anunț
- DA21825760
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
- Furnizor / câștigător
- DORNA LACTATE S.A. (CUI RO9689910)
- Cod CPV
- 15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.395,20 RON
- Valoare atribuită
- 26.395,20 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 11:14
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.395,20 RON
din 26.395,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro