Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru ulei și bujii motor Suzuki 30 cp.
- Număr anunț
- DA22309329
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
- Furnizor / câștigător
- YACHT TNG (CUI RO25051816)
- Cod CPV
- 34520000-8 · Ambarcatiuni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,84 RON
- Valoare atribuită
- 137,84 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 11:41
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,84 RON
din 137,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro