Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bratari de identificare Zebra Z-Band Direct, 25x279mm, albe, 1200 buc
- Număr anunț
- DA40530440
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.866 RON
- Valoare atribuită
- 1.866 RON
- Data publicării
- 02.06.2026 13:11
- Termen limită
- 07.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2026 08:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.866 RON
din 1.866 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro