Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCONAT DE CALCIU 10% 5FI X 10ML (CALCII GLUCONAS)

Număr anunț
DA22333374
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,64 RON
Valoare atribuită
146,64 RON
Data publicării
04.02.2019 09:38
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,64 RON

din 146,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.