Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii oftalmologice_POCU/140/4/2/115059
- Număr anunț
- DA21820099
- Autoritate contractantă
- ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
- Furnizor / câștigător
- OPTICA VISION FOR YOU S.R.L. (CUI 39069066)
- Cod CPV
- 85121281-6 · Servicii de oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.500 RON
- Valoare atribuită
- 11.500 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 16:46
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.500 RON
din 11.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro