Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANTIGEL CONCENTRAT - TIP G12 (-30) ROSU

Număr anunț
DA21820874
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
Furnizor / câștigător
DIVVOS SRL (CUI RO18991712)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
22.11.2018 07:25
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.